AYVALIK - BOZCAADA 1 GECE OTEL KONAKLAMALI

AYVALIK - BOZCAADA 1 GECE OTEL KONAKLAMALI
Genel Bilgi
Tur Tarihleri
Uyarı ve Açıklamlar
Rezervasyon Yap
İptal İade

YAZ BİZE GÜZEL!!!

Kalkış Noktaları: 28 Haziran Cuma

00:00 Çorlu Orion Avm

00:30 Hüseyin Pehlivan Meydanı

01:15 Malkara Truva Yazıhanesi Önü

01:45 Keşan Otogar Önü

1.Gün AYVALIK TEKNE TURU – CUNDA ADASI

Siz değerli misafirlerimizle Hüseyin Pehlivan Meydanında buluştuktan sonra keyifli yolculuğumuz başlıyor. Ayvalıkta teknemize bineceğimiz Marinaya geçiyoruz. Teknemizin gideceği ilk ada olan İncirli Adasına doğru yol alırken tekne personelimiz size adalar ve çevre ile ilgili bilgiler vermeye başlayacaktır. Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız. Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak; Bu sırada Teknemizde sizler için hazırladığımız Dans Yarışmaları, Canlı Müzikler, Animatörler eşliğinde Aktiviteler ile keyfinize Keyif Katacaksınız. Bu adadan sonra bir diğer adamız olan Muhteşem güzellikteki Akvaryum Koyuna hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine yüzme molası verecek. Bu muhteşem Koydan ayrılıp Ortunç Koyuna geçip bir süre burada mola verdikten sonra Cunda Adasına doğru teknemiz yol almaya başlayacak. Cunda Adasında teknemizden ineceğiz Cunda’da alacağımız serbest zamanda sakız dondurması ve lokmasını tatmanızı tavsiye ederiz. Buradan ayrılıp akşam yemeğimizi alacağımız ve konaklayacağımız otelimize geçiyoruz.

2.Gün BOZCAADA – TEKİRDAĞ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Bozcaada’ya doğru yol alıyoruz. Ezine ilçesi Geyikli iskelesine ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz feribotla yaklaşık yarım saat süren bir yolculuk sonrası ulaşacağımız Bozcaada’daki ilk durağımız tüm ihtişamıyla bizleri karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi olacak. Panoramik olarak göreceğimiz Bozcaada Kalesi’nden, yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrası ayrılarak, Eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet) ve Eski Türk Mahallesinin (Alaybey mahallesi) ara sokaklarında dolaşarak geçmiş Bozcaada yaşamının izlerini arıyoruz. Gezimizin ardından dileyen misafirlerimiz serbest zaman diliminde Ayazma plajına giderek denize girebilirler, dileyen misafirlerimiz ise serbest zamanda Bozcaada’nın meşhur reçellerini ve kurabiyelerini alabilir aynı zamanda Bozcaada üzümlerinden üretilen şaraplarından tadabilirler. Serbest zaman sonrası, bu şirin adadan ayrılarak tekrar feribotla ulaşacağımız Geyikli iskelesinden Tekirdağ’a dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Varışımızla birlikte siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

FİYAT:

320 TL (2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı)

2 yetişkin yanında 6-12 Yaş Çocuk= 250 TL

2 Yetişkin Yanında 3 – 5 yaş çocuk= 150 TL

Tek kişilik oda Fiyat Farkı = +70 TL

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Lüks Araçlarla Ulaşım

* Araç İçi İkramlar

* Ayvalık`ta Tekne Turu

* Tekne Turunda Öğle Yemeği (Papalina Balığı, Çoban Salata , Makarna , Meyve )

* Rehberlik Hizmeti

* 1Gece Yarım Pansiyon Konaklama (Sabah Kahvaltısı + Akşam Yemeği Dahil - Yemekler açık büfe veya set menü şeklinde olabilir.)

*Tüm Gemi Geçiş Ücretleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*İlk Gün Sabah Kahvaltısı

*Ekstra Tüm Harcamalar

*Müze – Ören Yeri Giriş Ücreti

*Teknedeki Öğle Yemeğinde Alınan İçecekler

*Ayazma Minibüs Ücretleri

*Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

*Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

 • 00:00 / Çorlu Orion Avm 28-06-2019
 • 00:30 / Hüseyin Pehlivan Meydanı 28-06-2019

NOTLAR:

 • Turlarımıza ödeme yapılmadan kayıt alınmamaktadır.
 • Rezervasyon aşamasında ödemenin %50 si alınmaktadır.
 • Kalan ödemeler en geç 15 gün kala ofisimize yapılmalıdır.
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • İptaller son 15 güne kadar yapılmaktadır.
 • Yaşa bağlı olarak seyahat sigortası bedeli değişiklik gösterebilir.
 • Sınır kapılarında pasaport, liçna kartı, eksik olan herhangi bir evrak ve kapıda çıkan sorunlardan dolayı TEKYILMAZ TUR sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir.
 • Koltuk sözü verilmez. Oturma düzeni rezervasyon sırasına göre yapılır.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tekyılmaz Tur sorumlu değildir.
 • Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve yoğunluk gibi mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tekyılmaz Tur’un sorumluluğu yoktur. Rehber bu sebeplerle turun seyrinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Turu satın alan misafir bunu kabul etmiş sayılır.
 • Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Rezervasyon esnasında pasaport numaranızı, TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 • Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya yol müsaitliğine göre acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tekyılmaz Tur sorumlu tutulamaz.
 • Tekyılmaz Tur  Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Tekyılmaz Tur' un  hiç bir sorumluluğu yoktur. Tekyılmaz Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Tekyılmaz Tur herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tekyılmaz Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tekyılmaz Tur sorumlu tutulamaz.
 • Araçlarımız katılım sayısına göre değişkenlik göstermekte olup 18 kişiye kadar VOLKSWAGEN Crafter, 27 kişiye kadar İSUZU Turkuaz ve ya TEMSA Prestij, 46 Kişiye kadar MERCEDES BENZ Travego ve ya Tourismo model lüks araçlar ile gerçekleştirilmektedir.
 • Acentemiz misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir. Yeterli katılım sağlanamayan programlarda turu önceden haber vermek suretiyle iptal edebilir.

İlgili turda kayıt yaptırmak için, yada bilgi almak için formu doldurun sizi arayalım.


İptal & İade Şartları

- Turun başlangıç tarihine 30 gün kala yapılan iptaller cezasız iptal edilebilir.

- Turun başlangıç tarihine 30 -15 gün kala yapılan iptallerde %35 ceza uygulanır. Kalan tutar iade edilir.

- Turun başlangıç tarihine 15 -0 gün kala yapılan iptallerde %100 no show uygulanmaktadır.